Zwiedzanie w słuchawkach dla grup

system do oprowadzania grup wynajem

Grupa Japończyków odwiedzająca Szwajcarię Kaszubską.

Czy zdarzyło Wam się kiedyś mieć problem z usłyszeniem przewodnika, pilota podczas wycieczki. Taki problem pojawia się przede wszystkim w:
  • gwarnych i tłocznych miastach lub innych miejscach, gdzie hałas zagłusza głos przewodnika;
  • muzeach, gdzie są inne grupy i nie ma gdzie zgromadzić wszystkich uczestników;
  • kościołach i innych miejscach, gdzie zasady nakazują ciche zachowanie lub ciszę.
Oprócz powyższych miejsc, zdarza się, że wiele czasu tracimy na zebranie wszystkich osób po przejściu pewnego odcinka. W takich sytuacjach, prowadzenie grupy ułatwia system do oprowadzania tour-guide.
System słuchawkowy tour-guide dla grup wynajem

System tour-guide Okayo WT-300 : odbiornik (czerwony) i nadajnik (niebieski)

Polega on na tym, że prowadzący grupę mówi do swojego nadajnika nawet szeptem, a członkowie grupy mogą go dobrze słyszeć w odległości do 100 metrów. Pozwala to przekazać więcej informacji i dotrzeć z nią do wszystkich zainteresowanych z poszanowaniem powagi miejsca. Gdy idąc wąskimi lub zatłoczonymi uliczkami. Oprowadzając grupy dysponuję systemem do oprowadzania tour-guide Okayo WT-300, który składa się lekkich i prostych nadajników i odbiorników. Jest to najpopularniejszy tego typu zestaw stosowany przez największych polskich touroperatorów. Jestem w stanie obsłużyć grupę do 50 osób. Koszt wypożyczenia systemu na jeden dzień wynosi: 5 zł/osobę. Przy większej ilości dni ceny są ustalane indywidualnie. Więcej o systemie tour-guide, którego wynajem oferuję, znajdziecie w poniższym filmie:

Możliwość komentowania jest wyłączona.